Solar Lights (43)

Holenderski producent specjalizuje się w wytwarzaniu innowacyjnych produktów, samodzielnie je projektując. Ich produkty trafiają do klientów indywidualnych, a także do krajowych i międzynarodowych przedstawicieli branży gastronomicznej czy biznesu.

Firma opracowała system indywidualny system zarządzania energią EMU (Energy Management Unit), dla każdego modelu lamp. Każdy akumulator EMU wyposażony jest w wysokiej jakości panele słoneczne, inteligentne baterie i zrównoważone, łagodne lampki LED. Niektóre modele lamp występują w zestawie z poręcznym pilotem i mają funkcję ściemniania. Inne modele lamp mają wbudowany automatyczny czujnik zmierzchu, co oznacza że lampy samę się załączają. Każde z tych udogodnień pozwala skutecznie podkreślić charakter i zalety Twojego tarasu, balkonu oraz ogrodu, a nawet domu.

Każda linia designerskich lamp jest unikalna, dzięki temu, że są one bezprzewodowe i nie wymagają zasilania elektrycznego. Niezwykle prosto jest je ustawić czy przestawić, co czyni je szczególnie przyjaznymi w użytkowaniu. Lampy solarne przystosowane są do stosowania na zewnątrz, wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Dodatkowo estetyka lamp pozwala wykreować wspaniałą atmosferę w domu, ogrodzie czy tarasie. Można ich używać przez cały okrągły rok, można zostawić je na zewnątrz nawet na wietrze, deszczu czy śniegu. Tak żyje się łatwiej!

Solarne oświetlenie możesz pozostawać na zewnątrz przez 365 dni w roku. Każda z lamp od SOLAR Lighting pracuje, korzystając wyłącznie z energii słonecznej lub światła dziennego, co czyni je całkowicie bezprzewodowymi. To oznacza wielkie oszczędności dla budżetu i znaczące zmniejszenie kosztów energii elektrycznej.