Tree 10M - 2000 Warm White LED

DOSTAWA PRZED ŚWIETAMI !!!

4100.00 PLN

Chcielibyście Państwo udekorować plac miejski, park, plac zabaw, a nie macie na to czasu? Mamy na to rozwiązanie. Zamiast tradycyjnej choinki proponujemy drzewo Christmas Tree o wysokości 1000 cm ubraną w światełka z 2000 diod LED. Bez potrzeby dekorowania stworzycie Państwo bajeczną atmosferę każdego miejsca. Jego świetlista konstrukcja zwraca uwagę już przy pierwszym spojrzeniu na okolicę. Po prostu blask!  ✨✨✨

Ten model Christmas Tree jest bardzo prosty w budowie, wystarczy około 30 minut do zbudowania całego drzewa. Po Świętach drzewo można łatwo i szybko złożyć i schować. Choinka Christmas Tree 1000CM-2000LEDs jest wyposażona w aluminiowy stelaż i metalowy szpikulec do umiejscowienia drzewa gdzie się tylko chce.  Drzewo jest tak zaprojektowane, aby było łatwe w użytkowaniu i dawało niepowtarzalny i niesamowity blask.

Drzewa Christmas Tree to nie tylko idealna ozdoba świąteczna do ogrodu, ale to także ozdoba placów osiedlowych. To drzewo doskonale nadaje się do dekoracji różnych imprez okolicznościowych. 

Oceńcie Państwo sami.