Wersje językowe

PL

Proekologiczne rozwiązania świetlne
16.jpg

Proekologiczne rozwiązania świetlne

Efektowny ogród

Tekst i zdjęcia SOLAR Lighting


Branża oświetleniowa stale się rozwija i nie pozostaje w tyle za nowatorskimi rozwiązaniami. Efektowne elementy będące źródłem energii to niezwykle istotna kwestia nie tylko w przypadku wnętrza domu, lecz także ogrodu czy balkonu. Jak stworzyć wyjątkowy klimat? Przede wszystkim pamiętajmy zarówno o designie wybieranych produktów, jak i ich wykonaniu oraz pochodzeniu. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zakupione lampy solarne odznaczają się wysoką jakością wykonania.

Dlaczego jest to takie ważne? Otóż obecnie, w czasach, które wymagają od nas szczególnych kroków związanych z ekologią i dbałością o otaczającą nas przestrzeń, warto pamiętać o proekologicznych rozwiązaniach z oferty SOLAR Lighting. Pozwalają one na oszczędność energii elektrycznej, a także wspierają ekosystem, stale zagrożony przez ludzką działalność i rozwój technologiczny.


Lśniące patio

Bogata kolekcja pięknych, kwitnących kwiatów, nowoczesne meble, doskonale komponujące się tekstylia zdają się być niezbędnymi elementami przytulnego, efektownego patio czy balkonu, na którym spędzamy wolne chwile. Nie należy jednak zapominać o oświetleniu, pełniącym nie tylko funkcje praktyczne, lecz także estetyczne. Dzięki odpowiednio dobranym lampom możemy osiągnąć niesamowite, designerskie efekty. To elementy przyczyniające się do budowania romantycznego nastroju oraz bajecznego klimatu, który okazuje się niezwykle przydatny po całym dniu pełnym obowiązków. Warto wybrać produkty łatwe w instalacji oraz umożliwiające ich przestawienie, dzięki czemu z łatwością dostosujemy je do często zmieniających się wizji i pomysłów. W związku z szerokim wyborem tego rodzaju artykułów, każdy urządzając swój ogród, znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim designerskie lampy solarne przypominające lampki nocne. Ustawione na stoliku kawowym w ogrodzie czy na balkonie, bez wątpienia będą nadawać miejscu wyjątkowość i przytulność.


Jak to działa?

Niewątpliwą zaletą takiego oświetlenia jest wbudowany w kążdą z lamp opatentowany system zarządzania energią EMU, który w inteligentny sposób kumuluje zebraną energię słoneczną lub po prostu dzienną, i w odpowiedni sposób ją oddaję w postaci ciepłego światła led, na bardzo długi czas aż do 8h, przy pełnym naładowaniu baterii. Panele słoneczne są bezprzewodowe i nie wymagają zasilania elektrycznego, daje się je włączyć i wyłączyć pilotem lub po prostu przełącznikiem. Wybierając produkty solarne, zwróćmy uwagę na to, by posiadały automatyczny czujnik, dzięki któremu nie będziemy musieli się martwić o ich włączanie i wyłączanie. W ogrodach natomiast przydatne może okazać się wyczuwanie ruchu, włączające się jedynie w momencie wejścia w zasięg lampy. Pamiętajmy także o tym, że lamp solarnych możemy używać przez cały rok – niestraszny im mróz, deszcz czy inne niesprzyjające zjawiska atmosferyczne. Dzięki temu, mimo braku zielonych dekoracji w chłodną porę roku, nadal będziemy mogli cieszyć oko efektownymi iluminacjami świetlnymi.

Wykorzystanie naturalnych źródeł energii zdaje się być niezwykle przyszłościową inwestycją. Oszczędności, jakie niesie za sobą to rozwiązanie i ogromne zalety związane z ochroną środowiska to ich niezaprzeczalne atuty. Dołączając do tego designerskie formy i praktyczność związaną z ich użytkowaniem, zyskujemy rozwiązanie niemal idealne. Balkon, pełniący w okresie letnim funkcję dodatkowego pomieszczenia kojarzącego się z relaksem i przyjemnością, dzięki urządzeniom solarnym może nie tylko nabrać charakteru, lecz także odpowiadać naszym przekonaniom związanym z dbałością o środowisko. Weźmy to pod uwagę szczególnie w przypadku dużych posesji, gdzie dzienne zapotrzebowanie na prąd jest niezwykle duże. 

Po prostu oszczędne
www.solarlighting.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl