Checkmate No.1

7-10 dni

230.00 PLN

CHECKMATE to wyjątkowa seria nowoczesnych zewnętrznych lamp stojących z kloszem i płaską podstawą ze stali nierdzewnej. Wyposażona w najnowszy indywidualny system zarządzania energią EMU (Energy Management Unit).

W ofercie prezentujemy lampy, których zastosowanie w ogrodzie, na werandzie, balkonie czy tarasie znacząco podwyższa komfort wypoczynku lub pracy i pozwoli się cieszyć pięknem ulubionych zakątków. Świetnie sprawdza  się na kawiarnianych stolikach czy w pubie.

CHECKMATE No.1 jest całkowicie zasilane energią słoneczną i energią światła dziennego. Dzięki indywidualnemu systemowi zarządzania energią EMU, specjalnie zaprojektowane CHECKMATE zaopatrzone są w 3 diody LED o ciepłej barwie. Lampa CHECKMATE No.1 wyposażona jest  dodatkowo w przewód zasilający o dł. 1 metr oraz adapter do doładowania energią elektryczną w razie potrzeby, co umożliwia jej pełne wykorzystanie na zewnątrz jak również we wnętrzach.

CHECKMATE jest jednym z najbardziej typowych lamp solarnych.  Ten wyjątkowy model jest mały, ale wielki w wyglądzie. Podstawa ze stali nierdzewnej i biały klosz dają idealne połączenie stylu i niezwykłego designu.

Lampa jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możliwe jest jej całoroczne stosowanie na zewnątrz.

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.