Wersje językowe

PL

O nas

SOLAR Lighting to uznany dystrybutor innowacyjnych rozwiązań proekologicznych na rynku polskim dających wymierne oszczędności kosztów energii elektrycznej. Czynnie wspiera przeciwdziałanie wycinania lasów świerkowych, oferując unikalne bajeczne dekoracje świąteczne Christmas Tree.

Firma na przestrzeni ostatnich kilku lat zaobserwowała duże zapotrzebowanie na nowatorskie i designerskie rozwiązania w branży oświetlenia. Widzimy coraz częstsze zapotrzebowanie na duże oszczędności w kosztach użytkowania. Niektórzy naukowcy wieszczą w przyszłości kryzys energetyczny, a my swoją ofertą dajemy szansę przygotować się na taki lub inny scenariusz. Widzimy, że nasza przyszłość związana będzie coraz bardziej z wykorzystaniem naturalnych źródeł energii.  

Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom wybraliśmy dla Państwa ofertę marek wykorzystujących naturalne źródła energii. Wspieramy przeciwdziałanie w wycinaniu lasów świerkowych proponując zastąpienie tradycyjnego drzewka świątecznego dekoracją świetlną pod postacią drzewa Christmas Tree.  Po prostu blask!

Przedstawiamy systemy bajecznych dekoracji świątecznych


Nowoczesne oświetlenie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo oświetlenie, które wykorzystując w ogrodzie, patio czy na tarasie znacząco zwiększy komfort pracy i wypoczynku, i pozwoli cieszyć się pięknem ulubionych miejsc. Pomoże w bardzo krótkim czasie stworzyć bajeczną atmosferę, która przemówi do wyobraźni każdego.

Nasze produkty kierujemy do konsumentów indywidualnych, krajowych i zagranicznych firm działających na rynku polskim, oraz przedstawicieli z branży gastronomicznej.

Przedstawiamy system Energy Management Unit - EMU z jakim działają nasze lampy


Indywidualny wybór oświetlenia

Prezentujemy Państwu oświetlenie zewnętrzne, zasilane energią słoneczną jak i energią światła dziennego, dające światło do minimum 8h (przy pełnym naładowaniu baterii). 

Wszystkie modele naszych zewnętrznych lamp solarnych wyposażone są w najnowszy system EMU (Energy Management Unit) - inteligentny system zarządzania energią. Ich nowoczesne panele słoneczne są całkowicie bezprzewodowe i nie wymagają zasilania elektrycznego. 

Każdy akumulator EMU wyposażony jest w wysokiej jakości panele słoneczne, inteligentne baterie i zrównoważone, łagodne diody LED, które świecą po zmroku do minimum 8h przy pełnym naładowaniu baterii. Niektóre modele lamp występują w zestawie z poręcznym pilotem i mają funkcje ściemniania, on/off. Opcjonalnie posiadają dodatkowy adapter do doładowania energią elektryczną w pochmurne dni, co umożliwia ich pełne wykorzystanie również we wnętrzach. Inne modele lamp mają wbudowany automatyczny czujnik zmierzchu, co oznacza że lampy same się załączają po zmroku. Jeszcze inne posiadają czujnik ruchu, który załącza lampę przy najmniejszym ruchu w jej otoczeniu.

Innym wyborem oświetlenia to zewnętrzne dekoracje świetlne LED pod postacią drzew Christmas Tree. Zewnętrzne choinki LED, różnej wielkości od najmniejszych do bardzo dużych, są bardzo trwałe i wytrzymałe, dają się zbudować w bardzo krótkim czasie. Świąteczne oświetlenie wykonane z setek diod LED w połączeniu ze śniegiem tworzy bajeczną atmosferę, widoczną od razu przy pierwszym spojrzeniu na okolicę. Po prostu blask! 

Tym wyborem wspieramy działania zapobiegające nagminnemu wycinaniu lasów świerkowych, zastępując tradycyjną choinkę dekoracjami świetlnymi Christmas Tree.


Zewnętrzne oświetlenie

O dobrym oświetleniu mówimy wtedy, kiedy możemy cieszyć się nim w każdej chwili, kiedy możemy spędzać czas na zewnątrz godzinami i cieszyć się tą samą atmosferą ciepła i serdeczności, którą mamy w domu - bez obciążania środowiska. Właśnie to zapewnia nasze oświetlenie.

Każda linia naszego oświetlenia jest unikalna dzięki temu, że są niezwykle proste w instalowaniu oraz bardzo mobilne, co czyni je szczególnie przyjaznymi w użytkowaniu. Oświetlenie zewnętrzne wykonane jest z solidnych wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Dodatkowo estetyka oświetlenia pozwoli wykreować wspaniałą atmosferę każdego otoczenia. Można ich używać przez cały rok, można zostawić na zewnątrz na wietrze, deszczu, mrozie i śniegu. 

Do tego wykorzystanie naturalnych źródeł energii zdaje się być naszą przyszłością. Oszczędności, jakie niesie za sobą to rozwiązanie i ogromne zalety związane z ochroną środowiska to ich niezaprzeczalne atuty. Dołączając do tego designerskie formy i praktyczność związaną z ich użytkowaniem, zyskujemy rozwiązanie niemal idealne. Balkon, pełniący w okresie letnim funkcję dodatkowego pomieszczenia kojarzącego się z relaksem i przyjemnością, dzięki urządzeniom solarnym może nie tylko nabrać charakteru, lecz także odpowiadać naszym przekonaniom związanym z dbałością o środowisko. Weźmy to pod uwagę szczególnie w przypadku dużych posesji, gdzie dzienne zapotrzebowanie na prąd jest niezwykle duże.

Po prostu oszczędne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl