Wersje językowe

PL

O nas w Mediach

Witamy serdecznie w SOLAR Lighting!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu artykuły zamieszczone w magazynach takich jak LivingRoom.24. pl, portale Magazyn Developera, Magazyn Hotel oraz Homify. com, w których zagraniczni i polscy blogerzy prezentują nasze lampy solarne, jak i najnowsze dekoracje świąteczne CHRISTMAS TREE, jako  pomysły na bajeczną dekorację domu i ogrodu np. na ŚWIĘTA.

Zapraszamy do lektury.

Zespół SOLAR LightingNa łamach magazynu LIVING ROOM prezentujemy nasze dekoracje świąteczne jako dekoracje świetlne do ogrodu.

Autor: SOLAR Lighting

zobacz artykuł


Na łamach magazynu DOM IDEALNY opisujemy sposób oświetlenie przydomowego basenu. Polecamy nasze nowości z serii READER.

Autor: SOLAR Lighting

zobacz artykuł


Na łamach Magazynu DEVELOPERA polecamy nasze najwyższe dekoracje Christmas Tree, które ozdobią nie tylko budynek Ratusza, czy plac miejski, ale także udekorują całą okolicę.

Autor: SOLAR Lighting

zobacz artykuł


Prezentujemy Państwu artykuł na blogu SOLAR Lighting, w którym opisujemy sposób dekorowania w okół domu. 

Autor: SOLAR Lighting

zobacz artykuł


Sezon 2017 rozpoczęliśmy artykułami w wydawnictwie Media Creations na łamach magazynu i portalu LivingRoom o naszych lampach solarnych jako nowoczesnego designu oświetlenia tarasowego.

Autor: SOLAR Lighting

Zobacz artykuł  


Pragniemy podzielić się z Państwem artykułem jaki zamieściliśmy na rozpoczęcie sezonu 2017 na łamach portalu livingroom24. pl, długo oczekiwany ale już jest!

Autor: SOLAR Lighting

zobacz artykułPragniemy podzielić się z Państwem kolejnym artykułem, blogerki z Meksyku która opisuje nasze drzewa Christmas Tree jako doskonały i łatwy sposób dekoracji domu, jak również opisuje wygląd naszych drzew jako bardzo naturalny. 

Autor: XOCHITL DÍAZ

Zobacz artykuł w j. hiszpańskim


„Dekoracja na drzwi Christmas Tree 1D Door”

SOLAR Lighting tworzy Magię Świąt. Prezentujemy łatwy i szybki sposób na udekorowanie domu na Święta. Pamiętacie ile razy nie mieliście czasu na to aby stworzyć czarującą atmosferę Bożego Narodzenia w swoim domu? Teraz jest na to rozwiązanie! Jeśli chcą Państwo przywitać gości w spektakularny sposób, zainstalujcie świetlistą dekorację na drzwiach wejściowych do swojego domu.

Autor: Ewa JURKOWSKA

zobacz artykuł


W tym artykule autorka Sunita VELLAPALLY z Indii przedstawia 12 sposobów na świąteczne udekorowanie wejścia do domu, wykorzystując do tego naszej przepięknej dekoracji na drzwi Christmas Tree 1D Door.  Autorka sugeruje, że skoro już się ma choinkę w domu to czemu by nie pokusić się o kolejną na zewnątrz? I tutaj proponuje nasze drzewko Christmas Tree 4M - 640 LEDs.

Autor: Sunita VELLAPALLY

zobacz artykuł w j. angielskim


Wspaniały artykuł napisała holenerska blogerka IETH INOLINO z Amsterdamu opisując 8 sposobów na dekorację domu i ogrodu na Święta, używając do tego między innymi naszej dekoracji Christmas Tree 6m - 960 LEDs na rozświetlenie mroku nocy.

Autor: 
IETH INOLINO

zobacz artykuł w j. angielskim


Autorka bloga Alica ЩЕБЛЫКИНА opisuje dekorowanie domu i ogrodu na Święta, że to już tradycja w Europie! Właściciele gospodarstw wydają ogromne kwoty pieniędzy, żeby wyróżnić swój dom w tym właśnie czasie. Tym sposobem na oryginalne wyróżnienie swojego domu opisuje naszą dokorację Christmas Tree 4M - 640 diod LED jako piękny i niezapomniany widok.

Autor: АЛИСА ЩЕБЛЫКИНА

zobacz artykuł w j. rosyjskim


Blogerka, Pani Barbara Barrera z Meksyku przedstawia nasze oświetlenie POWERBLOCKS jako spektakularny efekt wieczorową porą. Za dnia parasole chronią nas przed gorącymi promieniami słońca natomiast wieczorem przy współpracy z panelami Powerblocks dają ciepłe światło tworząc w ten sposób niezapomnianą atmosferę tego miejsca.

Autor: Barbara BARRERA

zobacz artykuł w j. hiszpańskim


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny artykuł o naszych produktach na portalu homfy.co. uk, tym razem autorstwa pani Amy Tocknell z Wielkiej Brytanii, która prezentuje naszą inspirację z oświetleniem parasoli POWERBLOCKS jako gwarancję kontynuacji wieczoru nawet gdy pada deszcz. Poniesiona inwestycja zwróci się w bardzo krótkim czasie, dając jednocześnie wymierne oszczędności dla domowego budżetu.

Autor: Amy  TOCKNELL

zobacz artykuł w j. angielskim


Na naszym blogu pojawił się artykuł o ekologicznym oświetleniu do ogrodu.

Autor: SOLAR Lighting

zobacz artykuł w j. polskimOto najmilsze zaskoczenie jakie nas spotkało z Tajlandii, pani PATTAREEYA T. opisuje nasze dekoracje jako najłatwiejszy i najszybszy sposób na udekorowanie ogrodu na Święta.

Autor: T. PATTAREEYA

zobacz artykuł w j. hindiPrezentujemy Państwu artykuł w magazynie Living Room autorstwa pani Ewy Jurkowskiej przedstawiający bajeczne iluminacje świetlne jakie dają nasze dekoracje.

Autor: Ewa JURKOWSKA

zobacz artykuł


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu artykuł autorstwa pani Sucheta Mehra z Indii, która prezentuje min nasze oświetlenie parasoli POWERBLOCKS zasilane energią słoneczną jako poważną inwestycję, ale dającą wymierne oszczędności dla domowego budżetu.

Autor: Sucheta MEHRA

zobacz artykuł w j. angielskim

Jesteśmy szczęśliwi, że tym razem polska blogerka pani Milena Zawistowska prezentuje nasze świąteczne dekoracje jako najładniejszy sposób na udekorowanie przydomowego ogrodu widocznego już z daleka.

Autor: Milena ZAWISTOWSKA

zobacz artykuł w j. polskim


Piszą o naszych dekoracjach świątecznych na portalu homfy. in. Tym razem autorem artykułu jest TK Dacosta z Berlina, który zachęca do wariacji świetlnych w dekoracjach swoich domów i ich otoczenia. 

Autor: TK Dacosta

zobacz artykuł w j. angielskim


Pięknie piszą o naszych dekoracjach świątecznych na portalu Polskiprawnik. pl, podkreślając bajeczną atmosferę nadchodzących Świąt, jakie dają nasze unikalne iluminacje świąteczne . 

Autor: Pro BONO

zobacz artykuł w j. polskim


Tym razem autorka artykułu pani Sabine NEUMANN z Düsseldorfu, która podkreśla nasz sposób dekorowania Świąt jako bardzo praktyczny i nie wychodzący nigdy z mody.

Autor: Sabine NEUMANN

zobacz artykuł w j. niemieckim


Autorka artykułu pani Aguilera z Wenezueli, która opisuje nasze dekoracje świąteczne jako bardzo eleganckie, z klasą i przytulne dla domu.

Autor: Aguilera THAI

zobacz artykuł w j. hiszpańskim


Artykuł autorstwa pani Mileny Zawistowskiej z Krakowa o dekorowaniu domów na Święta, w którym wymienia naszą bajeczną Choinkę 3M 360 lampek i jej konstrukcję jako dowód na niezwykłą pomysłowość jej właścicieli.

Autor: Milena ZAWISTOWSKA

zobacz artykuł w j. polskim


Autorem artykułu jest pani Milena Zawistowska z Krakowa, która opisuje nasza dekorację na drzwi - Christmas tree 1D Door - jako świetny sposób zaproszenia naszych gości na Święta.

Autor: Milena ZAWISTOWSKA

zobacz artykuł w j. polskim


Ponownie mamy ogromna przyjemność zaprezentować Państwu artykuł z homfy.  com autorstwa Ashy Bogenfuerst z Berlina, która przedstawia nasze oświetlenie parasoli POWERBLOCKS jako bardzo ekologiczne, oraz tanie źródło pozyskiwania energii.

Autor: Ashy BOGENFUERST

zobacz artykuł w j. angielskim


Z przyjemnością prezentujemy Państwu artykuł autorstwa pani Adrianny Babijczuk z Lublina, która w ciekawy sposób opisuje możliwości zastosowania oświetlenia na tarasie, wykorzystując do tego nasze lampy ROOTS No.2.

Autor: Adrianna BABIJCZUK

zobacz artykuł w j. polskim


Cieszymy się bardzo, że ponownie zaproponowano naszą inspirację z lampami CATWALK no.2 jako przykład niesamowitego oświetlenie ogrodu, jego wybranych elementów lub części. 

Autor: Steph MANN

zobacz artykuł w j. angielskim


Blogerka, Pani NICOLE CARMEL NASH proponuje nasza inspiracje z lampami POWERBLOCKS i DOCKLIGHT jako świetny pomysł na aranżację przydomowego ogrodu.

Autor: Nicole NASH

zobacz artykuł w j. angielskim


Propozycja wykorzystania naszego oświetlenia parasoli POWERBLOCKS znanego projektanta Manuel Ivan Rojas Quinones z Meksyku na łamach portalu homfy. com.

Autor: Manuel Ivan Rojas Quinones

zobacz artykuł w j. hiszpańskim


Jeśli planujecie oświetlenie tarasu, to z  pewnością warto je wykonać w oparciu o nowoczesne lampy solarne - prezentują się bardzo efektownie.

Autor: Beata

zobacz wpis na FB

zobacz artykuł w j. polskim


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl