Wersje językowe

PL

Praktyczne wskazówki

Witamy w SOLAR Lighting!

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą. 

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy z Państwem dzielić się naszymi produktami i wspaniałymi doznaniami jakie nam dostarczają. 

Żeby móc cieszyć się nimi długotrwale pragniemy przekazać Państwu kilka praktycznych wskazówek, jakimi trzeba się kierować przy montażu naszych produktów czy w późniejszym użytkowaniu. 

Oto one:

1. Instalacja i montaż

Każdy produkt od SOLAR Lighting jest przeznaczony do samodzielnego złożenia i montażu. Oznacza to że, każde oświetlenie należy dokładnie skręcić w każdym jej elemencie i na koniec ustabilizować. Co to oznacza? 

  • w przypadku lamp solarnych - dokręcić śruby od spodu podstawy lampy,
  • w przypadku dekoracji świątecznych - zamocować w podłożu, w którym jest instalowana. 

2. System EMU - Energy Management Unit

Lampy solarne wyposażone są w inteligentny system zarządzania energią EMU. EMU jest baterią/ akumulatorem, który ładuje się od słońca lub światła dziennego i daje energię do zasilania diod lamp po zmroku. Wystawione na ciągłe działanie czynników atmosferycznych, szczególnie w mieście ulegają zabrudzeniu. W tym celu co jaki czas należy wilgotną szmatką, a później do sucha wytrzeć wierzch lampy. Częstotliwość konserwacji zależy od stopnia zanieczyszczenia powietrza. W środowisku miejskim wystarczy taki proces powtórzyć raz na 2 miesiące.

3. Warunki atmosferyczne

Działania atmosferyczne mają przeróżną siłę. Produkty od SOLAR Lighting są poddawane ciągłemu ich działaniu. Produkty z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego są przygotowane na wszystkie warunki atmosferyczne naszego klimatu. W przypadku silnego wiatru, którego siła może przewrócić wysoki produkt, należy taki produkt dodatkowo zamocować do podłoża.

4. Niedobory światła dziennego

W miesiącach jesienno zimowych występują w naszej szerokości geograficznej duże niedobory światła, To ma wpływ na poziom naładowania się baterii w lampach solarnych. Skutkuje to tym, że baterię nie są wstanie się wystarczająco naładować. W lampach wyposażonych w ładowarki pozwala baterię doładować w pochmurne dni.


Życzymy, aby nasze produkty dostarczały Państwu niezapomnianych wrażeń. 

Zespół SOLAR Lighting
Powered by Nature!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl